Views: 48

Ekoloģiskās arhitektūras biedrības galvenais darbības virziens ir koksnes izmantošanas ilgtspējīgā būvniecībā popularizēšana, kā arī energoefektīvu koka ēku projektēšana un būvprojektu izstrāde, tajā skaitā arhitektūras, interjera dizaina, energoefektivitātes uzlabošanas projektu, kā arī inženierprojektu izstrāde, izmantojot dabas enerģiju – sauli, vēju un hidroenerģiju.

Mūsu speciālisti regulāri apmeklē Eiropas vadošās būvniecības izstādes BAU, BAUMA, SWISSBAU, LIGNA, INTERSOLAR.

Projektu realizācijā pastāvīgi tiek pielietotas dażādas, tajā skaitā ārzemju būvsistēmas un materiāli, projektu izstrāde balstās uz profesionālu projektēšanas datorsistēmu pielietojumu BIM vidē.

Papildus pakalpojumi: ēku energoauditi un energosertifikātu izsniegšana dzīvojamām, publiskajām un ražošanas ēkām, tehniskie apsekojumi, izmaksu tāmju un kontroltāmju sastādīšana, ekspertīzes, nekustamā īpašuma tehniskais novērtējums pirms to iegādes.

Vairāk kā 30 gadu pieredze darbā ar nekustamā īpašuma attīstības kompānijām ļauj būvprojektēšanas procesu padarīt saprotamu pasūtītājam, meklēt labākos būvveidu variantus un piedāvāt optimālos variantus cenas/kvalitātes attiecībai.

Vairāk par mūsu paveikto iespējams uzzināt šeit: https://latsolar.lv/blog/

© 2024 KOKSNE.ORG